zachovalost | dobrý |
technika | olej na dřevě |
rozměr | 30x22 cm |
rok | 1912 |
signatura | signováno vlevo dole GF1912 |
rám | rámováno |
Květinové zátiší
zachovalost | dobrý |
technika | olej na dřevě |
rozměr | 30x22 cm |
rok | 1912 |
rám | rámováno |