#86

Monogramista G.F.

Monogramista G.F.
#86

Monogramista G.F.

8 limitů
44 zobrazení
851 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
31. 8. 2022 18:00

dobrý
olej na dřevě
30x22 cm
1912
signováno vlevo dole GF1912
rámováno

Květinové zátiší