#52

Martin Mrkva
(1989)

Z cyklu Bitvy a exody

Mrkva Martin
#52

Martin Mrkva
(1989)

Z cyklu Bitvy a exody

87 zobrazení
18 000 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
24. 11. 2022 19:00

dobrá
olej na papíře nalepený na překližce
90x120 cm
2019
signováno
rámováno

Z cyklu Bitvy a exody (Exodus I.)