zachovalost | dobrá |
technika | olej na papíře nalepený na překližce |
rozměr | 90x120 cm |
rok | 2019 |
signatura | signováno |
rám | rámováno |
Z cyklu Bitvy a exody (Exodus I.)
zachovalost | dobrá |
rozměr | 90x120 cm |
rok | 2019 |
signatura | signováno |
rám | rámováno |