Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
FAQ
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#62
3
Miloš Hausner
(1948)
Konvalinky
#62
3
Miloš Hausner
(1948)
Konvalinky
5 limitů
118 zobrazení
1 801 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
8. 4. 2024 19:00
Miloš Hausner
Prohlédnout autora
Aukční katalog
signováno vlevo dole
olej na desce
rozměry
25 x 24,5 cm
dobrá
nedatováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript