#62

Miloš Hausner
(1948)

Konvalinky

Hausner Miloš - Konvalinky
Hausner Miloš - Konvalinky
Hausner Miloš - Konvalinky
#62

Miloš Hausner
(1948)

Konvalinky

5 limitů
118 zobrazení
1 801 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
8. 4. 2024 19:00

signováno vlevo dole
olej na desce
rozměry
25 x 24,5 cm
dobrá
nedatováno