zachovalost | dobrý |
technika | diapozitivy |
rozměr | 2,5 x 3,5 cm |
rok | 70. léta 20. století |
signatura | neznačeno |
rám | v zásobníku |
Akty 30 ks
zachovalost | dobrý |
technika | diapozitivy |
rozměr | 2,5 x 3,5 cm |
rok | 70. léta 20. století |
signatura | neznačeno |
rám | v zásobníku |