#243

Pasternak Jerry

Pasternak Jerry
Pasternak Jerry
Pasternak Jerry
#243

Pasternak Jerry

Photography
108 zobrazení
700 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 300 Kč
20. 12. 2023 19:00

dobrý
diapozitivy
2,5 x 3,5 cm
70. léta 20. století
neznačeno
v zásobníku

Akty 30 ks