Černoška - dvojobrázek; Černoška I ve výřezu 8,5 x 6,5 cm, sign. PD JB 96, 1/50 A. E.; Černoška II ve výřezu 8,5 x 6,5 cm, sign. PD JB 97, 10/50; rámováno, pasparta, pod sklem