#10

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Černoška

Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
#10

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Černoška

324 zobrazení
16. 12. 2019 20:00

suchá jehla

Černoška - dvojobrázek; Černoška I ve výřezu 8,5 x 6,5 cm, sign. PD JB 96, 1/50 A. E.; Černoška II ve výřezu 8,5 x 6,5 cm, sign. PD JB 97, 10/50; rámováno, pasparta, pod sklem