#11

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Harpyje a dívka

Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
#11

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Harpyje a dívka

330 zobrazení
16. 12. 2019 20:00

grafika

Harpyje a dívka - dvoobraz; Harpyje - ve výřezu 16 x 10,5 cm, sign. PD JB 94, 11/50; Dívka - ve výřezu 10 x 9,5 cm, sign. PD JB 92, 14/50 A.E.; rámováno, pasparta, pod sklem