#13

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Chameleon a Kobylka

Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
#13

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Chameleon a Kobylka

338 zobrazení
16. 12. 2019 20:00

grafika

Chameleon a Kobylka - Chameleon - ve výřezu 19 x 13,5 cm, sign. PD JB 97, 11/50 A.E.; Kobylka - ve výřezu 11 x 13,5 cm, sign. PD JB 99, aut. tisk/50; rámováno, pasparta, pod sklem