Rty - dvojobraz; Rty I - ve výřezu 18 x 20,5 cm, sign. PD JB/2000, 1/A.E.; Rty II - ve výřezu 18 x 12 cm, sign. PD JB 99, aut. tisk; rámováno, pasparta, pod sklem