#14

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Rty

Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
#14

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Rty

340 zobrazení
16. 12. 2019 20:00

grafika

Rty - dvojobraz; Rty I - ve výřezu 18 x 20,5 cm, sign. PD JB/2000, 1/A.E.; Rty II - ve výřezu 18 x 12 cm, sign. PD JB 99, aut. tisk; rámováno, pasparta, pod sklem