#15

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Portréty a svitek

Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
#15

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Portréty a svitek

358 zobrazení
16. 12. 2019 20:00

grafika

Portréty a svitek - trojobraz; Portrét I - ve výřezu 9 x 7 cm, sign. PD JB 98, A.E./50; Svitek - ve výřezu 16 x 8 cm, sign. PD JB 97, 17/50; Portrét II - ve výřezu 9 x 7 cm, sign. DU JB 99, A.E./50;
rámováno, pasparta, pod sklem