#3

Apinian Valery

Apinian  Valery
Apinian  Valery
Apinian  Valery
#3

Apinian Valery

325 zobrazení
16. 12. 2019 20:00
eAukce Grafik
eAukce Grafik

1993
barevná suchá jehla
ve výřezu 38,5 x 30 cm
sign. LD Apinian

V ateliéru - rámováno, pasparta, pod sklem