#8

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Stařec

Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
#8

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Stařec

380 zobrazení
16. 12. 2019 20:00

1995
suchá jehla aut.tisk/50
ve výřezu 18 x 13,5 cm
sign. PD JB 95

Stařec - rámováno, pasparta, pod sklem