rok | 1995 |
technika | suchá jehla aut.tisk/50 |
rozměr | ve výřezu 18 x 13,5 cm |
signatura | sign. PD JB 95 |
Stařec - rámováno, pasparta, pod sklem
rok | 1995 |
signatura | sign. PD JB 95 |