#9

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Vlasy

Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
Běhounek Jiří
#9

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Vlasy

366 zobrazení
16. 12. 2019 20:00

suchá jehla

Vlasy - dvojobrázek; Vlasy I - ve výřezu 11,5 x 10,5 cm, sign. PD JB 99, 6/50 A.E.; Vlasy II - ve výřezu 11,5 x 9,5 cm, sign. PD JB 98, aut. tisk; rámováno, pasparta, pod sklem