#2

Banksy

Banksy
Banksy
Banksy
Banksy
#2

Banksy

Významní čeští a slovenští malíři
1 limit
492 zobrazení
17 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
17. 5. 2020 16:00
Jarní aukce 2020
Jarní aukce 2020

serigrafie
29 x 23 cm
2020
sign. PD Banksy

Nombre de la obra: Nola is finally safe - vzadu certifikát pravosti; rámováno, pod sklem