technika | serigrafie |
rozměr | 29 x 23 cm |
rok | 2020 |
signatura | sign. PD Banksy |
Nombre de la obra: Nola is finally safe - vzadu certifikát pravosti; rámováno, pod sklem
technika | serigrafie |
rozměr | 29 x 23 cm |
rok | 2020 |
signatura | sign. PD Banksy |