#132

Motorkářský prsten, Ag

Motorkářský prsten, Ag
#132

Motorkářský prsten, Ag

Jewelery
406 zobrazení
Vyvolávací cena: 100 Kč
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
10. eAukce

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Motorkářský prsten, Ag, ,,Motor cycles“, tvar lebka a křídla, velikost 29, váha 16,56 g, puncováno 925/1000, značeno