Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#133
2
Motorkářský prsten, Ag
#133
2
Motorkářský prsten, Ag
Jewelery
368 zobrazení
200 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 100 Kč
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
Aukční katalog
prodejce
Galerie Goltzova tvrz
Motorkářský prsten, Ag, ,,American biker“, Orel s rozevřenými křídly, velikost 28, váha 14,00 g, puncováno 925/1000, značeno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript