Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#15
2
KATZ Josef
#15
2
KATZ Josef
1 limit
483 zobrazení
500 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 500 Kč
29. 9. 2020 19:00
11. eAukce
Aukční katalog
Prodejce
Aukční dům Korunní
Karmelitská ulice s chrámem sv. Mikuláše, tempera na kartonu, 66x48 cm, sign. PD Jos. Katz, datováno, zaskleno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript