#5

Jindřich Procházka
(1888 – 1969)

Valdštejnovo náměstí v Jičíně

PROCHÁZKA Jindřich (1897 - 1969)
#5

Jindřich Procházka
(1888 – 1969)

Valdštejnovo náměstí v Jičíně

665 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
29. 9. 2020 19:00

Valdštejnovo náměstí v Jičíně, akvarel na kartonu, 34x47 cm, sign. LD Jindřich Procházka 1937, rámováno pod sklem, trochu opadaný rám