Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
3
Jindřich Procházka
(1888 – 1969)
Valdštejnovo náměstí v Jičíně
#5
3
Jindřich Procházka
(1888 – 1969)
Valdštejnovo náměstí v Jičíně
665 zobrazení
2 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
29. 9. 2020 19:00
Jindřich Procházka
Prohlédnout autora
11. eAukce
Aukční katalog
Valdštejnovo náměstí v Jičíně, akvarel na kartonu, 34x47 cm, sign. LD Jindřich Procházka 1937, rámováno pod sklem, trochu opadaný rám
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript