#231

Dvě křesílka

Dvě křesílka
Dvě křesílka
Dvě křesílka
Dvě křesílka
Dvě křesílka
Dvě křesílka
Dvě křesílka
Dvě křesílka
#231

Dvě křesílka

Furniture
504 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
15. 12. 2020 19:00
12. eAukce
12. eAukce

undefined
Aukční dům Korunní

Dvě karetní křesílka, 19. století, jedno s područkami, lakované dřevo a čalounění, poškození - viz foto - nutno restaurovat, výška 97cm, šířka 75 cm a 61 cm.