#15

Jaroslav Riegel
(1893 – 1995)

Na Brači

RIEGEL Jaroslav (1893 - 1995)
RIEGEL Jaroslav (1893 - 1995)
RIEGEL Jaroslav (1893 - 1995)
RIEGEL Jaroslav (1893 - 1995)
RIEGEL Jaroslav (1893 - 1995)
#15

Jaroslav Riegel
(1893 – 1995)

Na Brači

1 limit
445 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
15. 6. 2021 19:00

Na Brači, olej na plátně, 50x60 cm, sign. J. Riegel, vzadu autorský štítek