#6

Solovjev Arkadij (1902 - 1948), O žních

#6

5 limitů
569 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
28. 9. 2021 19:00

galerie
Galerie Goltzova tvrz

Krajina v O žních, olej na plátně, 65,5 x 80,5 cm, nerámováno