Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#6
6
Solovjev Arkadij (1902 - 1948), O žních
#6
6
5 limitů
569 zobrazení
1 700 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 500 Kč
28. 9. 2021 19:00
16. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
galerie
Galerie Goltzova tvrz
Krajina v O žních, olej na plátně, 65,5 x 80,5 cm, nerámováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript