vyvolávací cena: 9 500 CZK

112. Šimon Tavík František ( 1877 - 1942)

Paříž, podvečerní Notre Dame, barevný lept, 30 x 37 cm, značeno, signováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz