#112

Šimon Tavík František ( 1877 - 1942)

#112

440 zobrazení
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Paříž, podvečerní Notre Dame, barevný lept, 30 x 37 cm, značeno, signováno