prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

119. Mucha Alfons (1860 - 1939)

Russia Restituenda, litografie, luxusní rámování, 50 x 28 cm, vydal Melantrich

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****6 30 000 CZK 05. 06. 2018 20:14:35
5****3 30 000 CZK 05. 06. 2018 20:14:35
8****6 28 000 CZK 05. 06. 2018 20:14:20