konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
90
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 20 000 CZK

119. Mucha Alfons (1860 - 1939)

Russia Restituenda, litografie, luxusní rámování, 50 x 28 cm, vydal Melantrich

prodejce Galerie Goltzova tvrz