#121

Gros František (1909 - 1985)

Gros František (1909 - 1985)
Gros František (1909 - 1985)
Gros František (1909 - 1985)
Gros František (1909 - 1985)
#121

Gros František (1909 - 1985)

455 zobrazení
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Lopud I., barevná litografie, 21 x 41 cm, signováno, rámováno, 18/34