#126

Gros František (1909 - 1985)

Gros František (1909 - 1985)
Gros František (1909 - 1985)
Gros František (1909 - 1985)
#126

Gros František (1909 - 1985)

1 limit
411 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Lopud II., barevná litografie, 21 x 42 cm, signováno, rámováno,