prodáno za: 4 500 CZK
vyvolávací cena: 4 500 CZK

126. Gros František (1909 - 1985)

Lopud II., barevná litografie, 21 x 42 cm, signováno, rámováno,

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****3 4 500 CZK 05. 06. 2018 20:17:33