#127

Šimon Tavík František ( 1877 - 1942)

#127

3 limity
479 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Kluziště, lept, ze série Hradčany, 24 x 30 cm, tisk Topič Praha, značeno, signováno