prodáno za: 9 500 CZK
vyvolávací cena: 4 500 CZK

127. Šimon Tavík František ( 1877 - 1942)

Kluziště, lept, ze série Hradčany, 24 x 30 cm, tisk Topič Praha, značeno, signováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz

5****3 9 500 CZK 05. 06. 2018 20:18:14
8****6 9 000 CZK 05. 06. 2018 20:18:09
5****3 8 500 CZK 05. 06. 2018 20:18:09
8****6 8 000 CZK 05. 06. 2018 20:18:06
8****1 7 500 CZK 05. 06. 2018 20:18:06
8****6 7 000 CZK 05. 06. 2018 20:18:05
5****3 6 500 CZK 05. 06. 2018 20:18:05
8****6 6 000 CZK 05. 06. 2018 20:17:58