#166

Stříbrná dóza na tabák

Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
#166

Stříbrná dóza na tabák

Silver
582 zobrazení
Vyvolávací cena: 700 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

ryzost 800/1000, značeno "JH", puncováno rakouským puncem Diana, 38x86x30 mm (81,80 g), vyryto jméno majitele Jos. Přibyl Dol. Újezd