prodáno za: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 700 CZK

166. Stříbrná dóza na tabák

ryzost 800/1000, značeno "JH", puncováno rakouským puncem Diana, 38x86x30 mm (81,80 g), vyryto jméno majitele Jos. Přibyl Dol. Újezd

prodejce Aukční dům Korunní

6****1 1 200 CZK 05. 06. 2018 20:39:06
8****1 1 200 CZK 05. 06. 2018 20:39:06
6****1 1 100 CZK 05. 06. 2018 20:38:58