konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
3
118
4
aktuální cena: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

58. Stoiloff Constantin (Baumgartner Adolf) (1850 - 1924)

Přepadení vlky, olej na plátně, 50x81,5 cm, sign. PD C. Stoiloff, na rev. štítek s názvem No 16 Überfall von Wolfen

prodejce Aukční dům Korunní