500 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Holčička, lept, 34x24 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, číslováno 13/20

2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Saxofonista, litografie na papíře 55x40 cm, sign. PD Ant. Pelc 64, číslováno 10/50, zaskleno v..

vyvolávací cena:
300 CZK

Slunce, litoofset 33x45 cm, sign. vpravo dole v tisku Čapek, rámováno, zaskleno

5 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Kubistické zátiší, linoryt na papíře, 17x13 cm, sign. PD Emil Filla 13

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Podzim, linoryt na papíře, 16,5x11 cm, monogr PD VŠ 21

3 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zahrada, Krajina v Pule, linoryt na papíře 24x15 cm, značeno LD v desce K

1 400 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Zahalená žena, linoryt na papíře, 19x8 cm, sign. PD. F. Muzika

5 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

3 100 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Praha - Hradčany v zimě, 32 x 34 cm, signováno, paspartováno

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Torzo, barevná litografie, 24 x 17 cm, signováno, 32/57, paspartováno

vyvolávací cena:
400 CZK

Balustráda, suchá jehla,18 x 12 cm, signováno, 42/200, pasparta + rám.

550 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Postava, suchá jehla, 16 x 10 cm, 14/30, signováno, paspartováno

vyvolávací cena:
500 CZK

Slunce, barevná litografie,, 16 x 12 cm, dat 1978, autorský tisk

1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Pražský motiv, lept, 33 x 26 cm, signováno,

vyvolávací cena:
900 CZK

Karlův most, lept, 30 x 38 cm, signováno, paspartováno,

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Zápas s andělem, suchá jehla, 25 x 12 cm, signováno, paspartováno

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Zlatý večer, dřevoryt, 54 x 42 cm, signováno, 104/150

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 800 CZK

Váhy, suchá jehla, signováno, 29 x 21 cm, datováno 1995