4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Brož s perlou, žluté Au 585/1000, 7,90 g, kultivovaná perla průměr 7 mm, rozměry 3,5 x 3,5 cm,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Brož - věneček, žluté Au 585/1000, 4,80 g, průměr 2,5 cm, puncováno

8 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Náramek s perlami, žluté Au 580/100 13,30 g, kultivované perly, průměr 4 mm, jazýčkový uzávěr,..

4 200 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Brož s briliantem, bílé Au 585/1000, 6,00 g, briliant 0,07 ct, Si1/H, délka 6,5 cm, puncováno..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
19 000 CZK

Náušnice Au, 585/1000 váha: 3,95, puncováno, 20 ks briliantů v celkové váze 1 car vsazeno v bílem..

2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Prsten Au s briliantem 0,08 car, puncováno, 585/1000, váha 2,20 g, velikost 57,

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Křížek s brilianty, náhrdelník s přívěškem, bílé zlato, puncováno, váha 3,75 g, puncováno,..

4 600 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

zlato, ryzost 585/1000, značeno "G", puncováno čs. puncem a "585" (celkem 5,40 g), bezvadně..

2 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

stříbro zlacené, ryzost 900/1000, značeno "G", puncováno čs. puncem a "900" (celková hmotnost..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

stříbro zlacené, ryzost 900/1000, značeno "G2", puncováno čs. puncem a "900" (celková hmotnost..

480 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

stříbro, ryzost 800/1000, puncováno čs. puncem a "800" (celková hmotnost 5,16 g) bezvadně..