900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Dóza na tabák, Dívčí busta, kamenina, značeno, JM, (johan Maresch, Ústí nad Labem), výška 20 cm,..

3 400 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Tác Týnecká kamenina, modrotiskový vzor, Značeno Teinitz, 23 x 32 cm, drobný odštěpek na hraně

vyvolávací cena:
1 900 CZK

Soška Bakchus, porcelán, výška 15 cm, značeno,

900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Párové figurální vázy, výška 16 cm, 1/2 19. století,

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Ležící chrt, Rosenthal, značeno, délka 28 cm, výška 13 cm

vyvolávací cena:
500 CZK

Čajová panenka, porcelánová, sedící na vejčité dóze z kartonového papíru, výška 15 cm

vyvolávací cena:
1 100 CZK

Figurální nádoba na ikebanu, průměr 20 cm, výška 19 cm, značeno

1 000 CZK
vyvolávací cena:
550 CZK

Dívčí akt, Royal Dux, výška 22 cm,

vyvolávací cena:
10 000 CZK