vyvolávací cena:
6 000 CZK

Vázy párové, sklo fialové, Antický motiv, malované zlatem, výška 25 cm

vyvolávací cena:
800 CZK

Popelník na doutník, hraněné sklo,15,5 x 13 x 2,5 cm, původní etue. Signováno na hraně.

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Popelník na doutníky, hraněné sklo, dvouosobní, 15,5 x 13 x 2,5 cm, původní etue.

vyvolávací cena:
700 CZK

Váza čiré sklo, přejímaná žlutým a bílým sklem, květinové zdobení, výška 38 cm

vyvolávací cena:
500 CZK

Váza sklo, hutní, model Pavel Hlava, výška 25 cm, Crystalex Nový Bor

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Váza sklo, rubínový listr, probrušovaný, námořní motivy, výška 27 cm, průměr hrdla 17 cm

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Těžítko millefiori, sklo, výška 4 cm, šířka 6

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Pohár opakní sklo, zlaceno, s víčkem, ucha ve tvaru beranů, výška 41 cm

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Váza leptané sklo, typ Galle, odleptávané florální motivy, výška 18 cm, průměr hrdla 9 cm