4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Stojící dívka, bronz, výška 30 cm, signováno JK

5 500 CZK
vyvolávací cena:
3 800 CZK

Kráčející torzo, bronz na soklu, výška 34 cm

29 000 CZK
vyvolávací cena:
29 000 CZK

Raněný, bronz, výška 50 cm, signováno

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Toaleta, Cena Mánesa za rok 1914, terakota, signováno, výška 29 cm

1 200 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Reliéf, abstraktní výjev I. , bronz, 11,5 x 38 cm, značno zezadu

1 300 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Reliéf, abstraktní výjev II., bronz, 11,5 x 38 cm, značno zezadu

2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Vodník, z cyklu K. J. Erbena, reliéf bronz, 58 x 16,5 cm

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Maršál Radecký, skleněná plastika, odleptávané sklo, výška 19,5 cm,

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Hudba, sádrová kolorovaná socha, značeno zespodu Hudba, Fr. Pavlík 1943 plus autorský štítek,..