vyvolávací cena:
3 000 CZK

Nástolec, stříbrná noha, miska sklo čiré, modrý listr, probrušovaný, puncováno, výška 17 cm,..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Miska stříbrná, skleněná vsadka, ovál 28 x 16 cm, 269,00 g, výška 8 cm,

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Svícen Ag, 800/1000 puncováno, váha 245,00 g, výška 29 cm

3 400 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Krabička na cigarety Ag, gravírovaná, puncováno, 835/1000, mistrovská značka WL, 10,5 x 8 x 5 cm,..

4 400 CZK
vyvolávací cena:
4 200 CZK

Krabička na cigarety Ag, Gorham Sterling, puncováno, 15 x 10 x 4,5 cm, váha: btto: 378,00 g

2 200 CZK
vyvolávací cena:
2 200 CZK

Taštička Ag, puncováno, 935/1000, značeno, váha 257,00 g, 15 x 15 cm,

vyvolávací cena:
1 900 CZK

Cigártaška Ag, 8 x 11 cm, váha 159,15 g, uvnitř věnování,

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 100 CZK

Dóza na šňupací tabák Ag, 93,80 g, puncováno, 800/1000, 6,5 x 8, 1,8 cm

vyvolávací cena:
1 600 CZK

Pudřenka Ag, krásný tvar, puncováno, 835/1000 mistrovská značka MV,váha 152,00 g, průměr 10 cm

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Pudřenka Ag, váha 111,25 g, puncováno, 900/1000, mistrovská značka ML, průměr 9 cm

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Pudřenka Ag, váha 102,15 g, puncováno, 835/1000, mistrovská značka PA, průměr 9 cm

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pudřenka Ag, váha 92,75 g, průměr 8 cm, mistrovská značka PA, puncováno 900/1000

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pudřenka Ag, gravírovaná, 900/1000, puncováno, mistrovská značka PA, váha 91,15 g, průměr 8 cm

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pudřenka Ag, váha 91,10 g, puncováno, 900/1000, mistrovská značka FA, průměr 9 cm

850 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

kávové lžičky Ag, moka, 6 ks, puncováno, 800/1000, váha 58,00 g, délka 11 cm

1 300 CZK
vyvolávací cena:
950 CZK

Kávové lžičky Ag, 6 ks, puncováno, 800/1000, váha: 92,00 g, délka 13 cm

1 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Kávové lžičky Ag, 6 ks, puncováno, 800/1000, váha 89,00 g, délka14 cm

350 CZK
vyvolávací cena:
350 CZK

Rtěnka Ag, gravírovaná, puncováno, 835/1000, délka 5,5 cm, váha 19,50 g