prodáno za: 8 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

11. Prucha Gustav (Harwey), 1875 - 1952)

Spřežení v klusu, olej na plátně, 58 x 36,5 cm, rámováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****7 8 000 CZK 16. 10. 2018 19:04:07
8****6 7 500 CZK 16. 10. 2018 19:04:07
8****7 7 000 CZK 16. 10. 2018 19:04:02
5****3 6 500 CZK 16. 10. 2018 19:04:02
8****7 6 000 CZK 16. 10. 2018 19:04:00
8****6 5 500 CZK 16. 10. 2018 19:04:00
8****7 5 000 CZK 16. 10. 2018 19:03:56