#201

Prsten s českými granáty

Prsten s českými granáty
Prsten s českými granáty
Prsten s českými granáty
Prsten s českými granáty
Prsten s českými granáty
#201

Prsten s českými granáty

Jewelery
3 limity
449 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16. 10. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

zlato, ryzost 585/1000, značeno "G", puncováno čs. puncem a "585" (celkem 5,40 g), bezvadně zachovalý