Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#202
6
Řetízek a náušnice s českými granáty
#202
6
Jewelery
1 limit
404 zobrazení
2 600 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16. 10. 2018 19:00
2. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
stříbro zlacené, ryzost 900/1000, značeno "G", puncováno čs. puncem a "900" (celková hmotnost 10,69 g), bezvadně zachovalé
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript