#202

Řetízek a náušnice s českými granáty

#202

Jewelery
1 limit
404 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16. 10. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

stříbro zlacené, ryzost 900/1000, značeno "G", puncováno čs. puncem a "900" (celková hmotnost 10,69 g), bezvadně zachovalé