2 200 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Kytice polních květů, barevná litografie, 50 x 38 cm, výřez, signováno. Drobné hnědé flíčky.

600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Pražské motivy, soubor 7 barevných leptů s motivy Prahy, 20 x 30 cm

vyvolávací cena:
8 000 CZK

vyvolávací cena:
12 000 CZK

O čarované lodi, soubor 6 kolorovaných leptů k básni Kamila Bednáře O Čarované lodi. Soubor číslo..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Hlava, barevná litografie, 52/200, signováno, 26 x 18 cm

vyvolávací cena:
25 000 CZK

Črty z Orientu, soubor 12 leptů. Soubor číslo 25.

6 600 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Noční chodec, litografie, 29 x 24 cm

2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Sportovní jízda, barevná litografie, signováno v desce, 80 x 60 cm

36 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Večerní mraky, 5 grafických listů Václava Boštíka, vydala Lyra Pragensis 1989, v souboru Hermann..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

Kroměřížské gymnázium, suchá jehla, 39 x 14cm

9 500 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Larva, litografie, 55 x 32 cm,

750 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Bárky na břehu (Cena Mánesa za rok 1932), litografie, 35 x 45 cm, pasparta, drobné škrábance)

10 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Astrologie, reliéfní tisk, signováno, zezadu přípis "Astrologie" volný list 31 x 21 cm - výřez

3 800 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Zvířátka na výletě, litografie, 12 x 20 cm, volný list

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pražské motivy, soubor 6 litografií, 30 x 40 cm, signováno

3 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Postava - levá, reliéfní tisk, výřez 14,05 x 16,5 cm, rámováno

4 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Postava - pravá, reliéfní tisk, výřez 14,5 x 16,5 cm, rámováno

5 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Klíčnice, reliéfní tisk, 40 x 13 cm, výřez, rámováno