vyvolávací cena:
4 000 CZK

Náramkové pánské hodinky PRIM tzv. Pilotky, vzácné

vyvolávací cena:
3 900 CZK

Pánské náramkové hodinky OMEGA, jdoucí, průměr 34 mm,

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Náramkové pánské hodinky IWC Schaffhausen, 1940 - 1946, mechanické natahování, kalibr: IWC 83, Ø..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Zlaté hodinky, pánské kapesní, dvouplášťové, jdoucí, puncováno 585/1000,

vyvolávací cena:
800 CZK

Prim tzv "televize", jdoucí, místy setřelé zlacení, průměr 37 mm

vyvolávací cena:
25 000 CZK

Kapesní pánské zlaté klíčové hodinky, 1/4 bití, jdoucí, gravírovaný ciferník,