4 500 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Granátový náramek s rozetou, uloženo ve stříbře, zlaceno, puncováno 900/1000

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Granátový náramek, uloženo v tombaku, luxusní stav,

vyvolávací cena:
13 000 CZK

Kolier s granáty, stará rakouská práce, uloženo v tombaku,

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Granátová brož, podélného tvaru, uloženo v tombaku, krásný stav, délka 49 mm

1 900 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Prsten Au, s vyřezávanou kameí, velikost prstenu váha 3,00g , puncováno 585/1000

2 800 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Prsten Au, s hraněným fialovým kamenem, oválného tvaru, velikost prstenu váha 5,04 g, puncováno..

3 900 CZK
vyvolávací cena:
3 900 CZK

Brož Au s vyřezávanou kameí, krásný portrét mladé dívky, ovál, uloženo ve zlatě, puncováno,..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Přívěšek ve tvaru kříže osázený českými granáty, uloženo v tombaku, rozměry 45 x 37 mm

510 CZK
vyvolávací cena:
450 CZK

Prstýnek se vsazenými granáty, vsazeno v tombaku, velikost prstenu,

vyvolávací cena:
3 700 CZK

Zlatý prsten, černý kámen a briliantem o velikosti cca 0,01 karátu, puncováno 750/1000, váha 4,40..

3 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Šňůra kultivovaných přírodních korálů, jažýčkový uzávěr, délka 47 cm

9 500 CZK
vyvolávací cena:
6 500 CZK

Zlatý náramek s přívěškem čtyřlístku, Au, 585/100, váha 12,30 g, délka 20 cm

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Zlaté náušnice, průměr 17 mm, puncováno, 585/100, váha 1,60 g

1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Granátová brož, tvar písmene A, uloženo v tombaku, výška 3 cm, kameny starý brus

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Náramek s granáty, dvouřadý, uloženo v tombaku, stará práce,

3 400 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Granátová brož, ve tvaru hvězdy, krásný brus kamenů, stará práce, uloženo v tombaku, průměr 40 cm

8 700 CZK
vyvolávací cena:
8 700 CZK

Zlatý náramek, gravírovaný, zlato, puncováno 585/1000, váha 15,70 g, vnitřní průměr 68 mm