vyvolávací cena:
9 000 CZK

Rozloučení, porcelán, značeno, Viena Turn, Austria, výška 44 cm

9 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Váza, porcelán, výška 31 cm, značeno "S"

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Dívka s papouškem, výška 16 cm, délka 16 cm

vyvolávací cena:
8 500 CZK

Polibek, výška 26 cm, značeno Rosenthal,

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Dívka s draperií, výška 19 cm, značeno Rosenthal

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Bruslař, porcelán, značeno Míšeň, výška 13 cm,

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Figurka Dívka s košíkem, Míšeň, výška 14 cm

vyvolávací cena:
11 000 CZK

Chlapeček s ptáčky, porcelán, Míšeň, výška 17,5 cm

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Klečící dívčí akt, porcelán, značeno, Royal Dux, výška 32 cm, signováno Strobach König

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Rodolfo Valentino a Vilma Bank, porcelán, výška 32 cm, značeno, Royal Dux

2 800 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Secesní kameninový nástolec, značeno, neurčeno, výška 30 cm

vyvolávací cena:
2 800 CZK

Pseudorenesanční mísa kamenina značeno G St., Šířka 50 cm, výška 25 cm

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Empírový šálek na lvích tlapách s podšálkem, s vedutou, značeno, Berlín, výška 10 cm, průměr..

3 400 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Šálek s podšálkem Pirkenhammer, výška 6,5 cm, průměr podšálku 15 cm

vyvolávací cena:
500 CZK

Šálek s podšálkem - moka, výška šálku 4,5 cm, průměr podšálku 10 cm

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Šálek s podšálkem, Rosenthal, na šálku Pruská orlice, na podšálku nápis v němčině, Vzpomínka na..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Vázička s geometrickým dekorem, návrh pravděpodobně Hubert Kovařík (1888 - 1958), 20. - 30. léta..

2 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Soška psa na zadních nohou, porcelán, výška 13 cm, značeno Rosenthal