vyvolávací cena:
20 000 CZK

Miska ve tvaru mušle, sklo, značeno Nancy, 15 x 12 cm

8 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Šálek s podšálkem (pravděpodobně Harrachovská sklárna kolem roku 1820) je skvělým reprezentantem..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Skleněný pohár, Čechy 19. století, výška 13,7 cm

4 800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sklenice, Čechy 19. století, výška 12 cm

900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sklenice s motivem dvou lovců a dvou divočáků, sklo malované, Čechy 19. století, výška 12 cm

2 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Skleněná váza červenobílá s motivem květů, sklo malované, probrušované, Čechy 19. století, výška..

550 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Vázička, porcelán/kamenina, výška 10,5 cm, dole značka Bavorský znak