vyvolávací cena:
10 000 CZK

Pětiramenný stříbrný svícen, punc 585/1000, váha 694,00 g, výška 30 cm, šířka 40 cm

7 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Stříbrný tác, lottové puncování, 36 x 23 cm, 353,00 g,

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Sada stříbrných lžiček, puncováno, 800/1000, váha 96,00 g

400 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Gravírovaný stříbrný náramek, průměr 70 mm, váha 32,90 g,

5 000 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Filigránový stříbrný náramek, článkový, puncováno, 800/1000, 34,85 g

vyvolávací cena:
600 CZK

Flakonek se stříbrnou montáží, výška 9 cm, zabrušované hrdlo na zátku,

1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 100 CZK

Gravírovaná stříbrná pudřenka, váha 106,50 g, puncováno 800/1000,

vyvolávací cena:
800 CZK

Stříbrné zrcátko se rtěnkou, gravírované, puncováno 800/1000,

2 200 CZK
vyvolávací cena:
550 CZK

2 kusy mističek na kaviár se lžičkami, stříbro, uvnitř mističek zlacené, skleněná hraněná vložka,..

1 100 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Stříbrný pohárek ke křtu, uvnitř zlacený, doryto Zur hl. Taufe 15/4 1902 a monogram, dvě značky a..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Stříbrné vidličky a lžičky dezertní, dole nápis antiko 800, vidlička 13 cm, lžička 11 cm celková..