vyvolávací cena:
3 500 CZK

Norimbergské figurky, Vesnická veselice, cín, původní (poškozená) krabička více jak 100 figurek,

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Norimbergské figurky, Na statku, cín, původní (poškozená) krabička více jak 130 figurek,

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Pravoslavná ikona, otevírací rámeček, malba na dřevě, 45 x 38 cm

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Pravoslavná ikona, malba na dřevě, stříbrná montář, umístěno v zavíracím rámečku, 27 x 20 cm

vyvolávací cena:
300 CZK

Talířky alpakové, značeno "f", průměr 7 cm, 6 kusů

vyvolávací cena:
500 CZK

Kniha pro účastníky plavby do Ameriky s vyobrazením všech zastávek na cestě, 116 stran, vázáno v..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Cylindr skládací, výroba Paul Fanderl Regensburg, nepoškozený, pův. kartónová krabice se zlatým..

vyvolávací cena:
400 CZK

Fotoaparát Yashica, typ Electro 35, japonský, s originálním koženým pouzdrem, funkčnost..