#125

Royal Dux, Strobach König

Royal Dux, Strobach König
Royal Dux, Strobach König
Royal Dux, Strobach König
Royal Dux, Strobach König
Royal Dux, Strobach König
Royal Dux, Strobach König
#125

Royal Dux, Strobach König

Porcelain
505 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Klečící dívčí akt, porcelán, značeno, Royal Dux, výška 32 cm, signováno Strobach König