#149

2 mističky na kaviár

2 mističky na kaviár
2 mističky na kaviár
2 mističky na kaviár
2 mističky na kaviár
2 mističky na kaviár
#149

2 mističky na kaviár

Silver
5 limitů
433 zobrazení
Vyvolávací cena: 550 Kč
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

2 kusy mističek na kaviár se lžičkami, stříbro, uvnitř mističek zlacené, skleněná hraněná vložka, puncováno, 800/1000, mistovská značka S. BIEMER, váha 62,30 g, výška 25 mm, průměr 45 mm