prodejce | Galerie Goltzova tvrz |
2 kusy mističek na kaviár se lžičkami, stříbro, uvnitř mističek zlacené, skleněná hraněná vložka, puncováno, 800/1000, mistovská značka S. BIEMER, váha 62,30 g, výška 25 mm, průměr 45 mm