prodejce | Aukční dům Korunní |
Vázička s geometrickým dekorem, návrh pravděpodobně Hubert Kovařík (1888 - 1958), 20. - 30. léta 20. století, glazovaná keramika, neznačeno, výška 13,5 cm, nep. odštěpy kolem horního okraje