#94

Coubine, Kubín Otakar, (1883 - 1969)

#94

376 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Kytice polních květů, barevná litografie, 50 x 38 cm, výřez, signováno. Drobné hnědé flíčky.