aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

PudřenkaAg, 835/1000, puncováno, váha btto 122 g, 10 x 10 cm

aktuální cena:
700 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Pudřenka Ag, 835/1000 puncováno, váha btto 75,5 g

aktuální cena:
30 000 CZK
vyvolávací cena:
21 000 CZK

Šestiosobní sada příborů. Celkový počet kusů, Váha Ag: 2095,00 g (bez nožů). Celkový počet..

aktuální cena:
7 500 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Servírovací souprava Ag, puncováno, 800/1000, váha 780,00 g, délka nejdelší lžíce 28 cm

aktuální cena:
700 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

pozlacené stříbro, puncováno, 800/1000, značeno WTB, délka 11 cm, váha: 73 g, Gravírovaný monogram

aktuální cena:
1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 300 CZK

Stříbro, 800/1000, puncováno, značka WTB, váha 163,00 g, délka 14 cm

aktuální cena:
4 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pouzdro na cigarety, na vrchní straně barevný obrázek nahé dívky na sofa (u levého kraje..

aktuální cena:
1 100 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zrcátko, průměr 13,5 cm, délka 28 cm, stříbro 0,800, značeno 2x, celková hmotnost 358 g..