#112

Vějíř s romantickou malbou na hedvábí

#112

Varia
449 zobrazení
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Listy vějíře z perleti, prořezávané, zdobené zlacením a stříbřením. Malba žánrových motivů na hedvábí. Nesignováno, hedvábí ve zlomech vějíře mírně natrženo., dobové opravy listů vějíře. Délka listu 21,5 cm