prodejce | Galerie Goltzova tvrz |
Listy vějíře z perleti, prořezávané, zdobené zlacením a stříbřením. Malba žánrových motivů na hedvábí. Nesignováno, hedvábí ve zlomech vějíře mírně natrženo., dobové opravy listů vějíře. Délka listu 21,5 cm