#124

Přívěšek s kamejí

Přívěšek s kamejí
#124

Přívěšek s kamejí

Jewelery
1 limit
419 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Přívěšek s kamejí zlacené Ag, 900/1000, puncováno, váha 4,50 g